Učenci!

3, 4, …..  ZDAJ, skok v nov teden. Posredujemo izbor nekaj nalog, ki ti bodo popestrile popoldne. Kmalu pa se srečamo, mi se veselimo ponovnega srečanja z vami.

OPB_8 teden

In seveda, brez sporočila tudi tokrat ne bo šlo, saj je šoli, sami, res hudo. – PISMO OD DOMA

Dragi učenci.

Počitnice so minile kot bi mignil, upamo da ste uživali. Veselo na delo v prihodnji teden. Pripravile smo nekaj idej in izzivov za popestritev popoldneva.

OPB_7 teden

Dragi učenci,

pričenjamo z novim tednom pouka na daljavo, zato tudi NOVO PISMO.

Živijo,

3, 2, 1 naj se 6. teden prične zdaj! Nekaj novih dogodivščin za vas. Naj vam bo v veselje.

OPB_6 teden

Dragi učenci,

v 6. tednu smo vam pripravile recept za okusen REGRATOV SIRUP.

Učenci,

tudi ta teden vas čaka prav posebno pismo, pismo Mavrice.

Na spodnji povezavi pa še  nekaj idej. Vzemi si čas in poskusi kakšno.

OPB_5 teden

še nekdo vas pogreša, ne samo vaše učiteljice. Preberite  PISMO MASKOT

Učenci!

Nov teden, novi izzivi. Tudi ta teden nekaj novih dogodivščin. Uživajte, predvsem pa se zabavajte in ostanite zdravi.

OPB_4teden

Na tej povezavi vas čaka PRAV POSEBNO – pismo OPB

Učenci!

Za nami je že 2. teden učenja na daljavo. Saj na kar gre, se strinjate? Tudi ta teden smo vam pripravili veliko zanimivega in poučnega. So vam naše naloge všeč, kako jih opravljate, kakšni so vaši izdelki, bi radi kaj dodali? Veseli bomo vašega odziva. Oglasite se nam lahko preko e-pošte.

Kakšno dodatno nalogo pa dobite še tekom tedna.

OPB_3teden

Naj bo teden poln dogodivščin in novih znanj.

Dragi učenci, starši.

Sporočamo vam, da je učencem od 1. do 5. razreda omogočena učna pomoč iz strani učiteljic podaljšanega bivanja. Učenci, ki potrebujete pomoč, predvsem tisti, ki ste jo imeli tudi v šoli, kontaktirajte učiteljico. Vse kontakte najdete na spletni strani.

Z veseljem vam bomo priskočili na pomoč.

Veliko uspehov.

Učiteljice OPB

Živijo.

Pa smo le dočakali še malo snega. Pošiljamo ti nekaj idej za prosti čas na snegu. Izkoristi čas in bodi čim bolj krativen/a.

OPB_zimske radosti

Uživej!

Učenci!

Danes vas čaka nekaj zanimivega. Lutkovno gledališče Ljubljana je v času šolanja na daljavo objavilo nekaj svojih najboljših predstav. Vredno ogleda.

OPB_predstave

Bodi zdrav/a!

Učenci!

Upam da ste zdravi. Prvi teden je za vami, odlično vam gre. Od tega tedna naprej vas bodo tukaj čakale zanimive naloge, povezave, izzivi in dogodivščine tako kot v času podaljšanega bivanja. Naj vam bo v veselje.

Veliko uspeha in ostanite zdravi.

OPB_2teden_23.3

OPB_2teden_24.3