V tem šolskem letu imamo eno delovno soboto, ki smo jo na naši šoli izkoristili kar na pustno soboto. Pripravljali smo se že kar nekaj časa. Starši so nam radi priskočili na pomoč. Ja, to je bil projekt celotne šole. Nekateri so slikali parole, drugi so šli našemljeni v parado, tretji so sodelovali pri obojem. Ker naša šola praznuje 130 let, smo jo peljali kar v pustnem sprevodu. Skozi čas se je marsikaj zgodilo in to smo želeli prikazati z maskami in parolami. Zato je bilo opaziti od partizanov, bogate gospode 19. stoletja, pridnih predstavnikov časa zadružništva do pionirjev in sodobne šole. Pridružilo se nam je kar nekaj krajanov, ki so skupaj z nami pospremili pusta skozi Ribno. Druženje smo zaključili pod Ribensko goro ob slastnem krofu in soku, pa tudi kakšna kepa je priletela, tako, za piko na i.

Bilo je lepo, zato hvala vsem, ki ste pripomogli k temu.

Slike v galeriji: