Letos smo se  21. Linhartovega gledališkega maratona v Radovljici udeležili z dvema predstavama. Z letošnjo Kako je Pavliha Kukca prodal in lanskoletno Kresniček. Mladi igralci so odlično predstavili našo podružnico. Linhartov gledališki maraton si je  v treh dneh ogledalo 1850 otrok iz osnovnih šol in vrtcev. Gospa Simona Zorc Ramovš je za regijsko – Kekčevo srečanje, ki bo potekalo 4. in 5. aprila na Jesenicah, izbrala dve skupini, in sicer predstavo Moj dežnik je lahko balon pod mentorstvom Mete Vodnjov iz Zasipa in  Kresniček pod mentorstvom Nuše Pojanec in Blanke Valant iz OŠ Ribno. Selektorica si je ogledala na Gorenjskem 32 predstav in bila v celoti s predstavami zelo zelo zadovoljna, nam je še sporočila gospa Tatjana Kržišnik, iz JSKD, vodja območne izpostave Radovljica.

Čestitke  vsem in uspešen nastop na Kekčevem srečanju na Jesenicah.