Pričakali smo jo res z odprtimi rokami. Prav vsi učenci in učiteljice naše šole. Pridno smo se pripravljali in tako nastopili prav vsi. Prvošolci so z odra “peli” hvalo svojim mamicam, drugošolci so pripravili pomladne uganke, zabavali so nas tretješolci z recitacijami in celo s šolskim “rap”-om, četrtošolci so bili tudi malo naklonjeni zaljubljenosti. Otroci so nas presenetili s svojimi glasbenimi točkami, saj jih kar precej obiskuje različne glasbene šole.  Za konec nas je obiskala Pika Nogavička, ki še vedno noče postati velika. Igrico so pripravili pri šolskem dramskem krožku učenci  4. in 5. razreda.

Ker se tako radi pripravimo za naše nastope, se iskreno zahvaljujemo tudi vsem obiskovalcem, saj je naša dvorana v Zadružnem domu vedno polna.

Nekaj utrinkov v galeriji: