V sredo, 6. februarja, smo učenci in učiteljice naše šole, v sodelovanju s KD Rudija Jedretiča Ribno, v dvorani Zadružnega doma v Ribnem, zopet pripravili večer, na katerega bi bil ponosen sam Prešeren. Učiteljica Alenka Čeh je znova zasnovala program, v katerem je našla svoje mesto poezija našega največjega pesnika ter delčki njegovega življenja, z recitalom Dovolj je spomina me pesmi pojo pa so se mladi recitatorji poklonili tudi Valentinu Vodniku. Z ubranim petjem sta program popestrila naš  otroški PZ z zborovodkinjo Ireno Kosmač in MePZ  Antona Tomaža Linharta iz Radovljice pod taktirko Metke Gregorič. OFS Raglce, ki jo vodi Anja Kristan nas je razveselila s pripovedko o škratih z Jelovice in marljivem vaščanu, ki si s poštenim in trdim delom pridobi bogastvo ter reši družino pred lakoto. Prireditev se je zaključila z nastopom odrasle FS Ribno, pod vodstvom Janje Vrhovnik, s spletom Štirje fantje špilajo.

Hvala vsem, ki ste pripomogli k izvedbi dogodka.