V letošnjem letu je društvo Sobivanje podprl tudi Vogel – Alpski naravni park. V sklopu skupnega sodelovanja želijo čim več otrokom in družinam omogočiti:

• prve smučarske korake in na ta način prispevati k dvigu zanimanja za »slovenski nacionalni šport« in
  • spoznavanje našega čudovitega gorskega sveta.

S tem ciljem bodo letošnje leto na Voglu izpeljali enega od dogodkov društva Sobivanje,  Vogel – Alpski naravni park pa prizna ustanovam oziroma otrokom naslednje ugodnosti:

• 20% popust na povratno vožnjo z nihalko/gondolo (velja celo leto, v času poletne in zimske sezone),
  • 15% popust na šolo smučanja na Voglu (velja glede na razpoložljivost smučarskih učiteljev)*
  • 30% popust na najem smučarske opreme na Voglu.*

*smučarski šoli: SKI FINŽGAR in ALPINSPORT

Podrobnejša navodila za uporabo Eko kartice:

• Eko kartica je brezplačna kartica, za katero ni potrebno izpolnjevati nobenih pogojev in je na razpolago vsem učencem in učiteljem vrtcev in šol.
  • Ena kartica zadošča za vsaj enega otroka z vsaj eno odraslo osebo.
  • Eko kartica velja za enkratno uporabo. Učenci in učitelji lahko dobijo večje število kartic, odvisno od želja. Število kartic načeloma ni omejeno.

Eko kartice lahko naročite na elektronskem naslovu društva: info@drustvo-sobivanje.si in pri tem navedete:

– Ustanovo,

– Kontaktno osebo,

– Naslov ustanove in

-Število kartic, ki jih želite naročiti.

Eko kartice Vogel vam bodo poslali z navadno pošto v roku tedna dni na navedeni naslov. Seveda so vam na voljo tudi za morebitne dodatne informacije. Prav tako vas bodo obveščali o posebnih aktivnostih v sklopu sodelovanja z Voglom.

Lep pozdrav,

Meta Škedelj mag.