Spoštovani starši, učenci in krajani,AKCIJA ZBIRANJA ODPADNEGA PAPIRJA IN ZAMAŠKOV – OŠ Škofja Loka-Mesto
ponovno smo zakorakali v novo šolsko leto in prišel je že čas za jesensko papirno akcijo.
V skladu z LDN šole bomo v okviru EKO dneva tudi letos izvedli jesensko in spomladansko papirno akcijo, saj želimo prispevati k ozaveščanju o nujnosti varovanja našega okolja  in solidarnosti. Na ta način zbiramo sredstva za šolski sklad in fotokopije za učence.

Vsi učenci v šolskem letu papir zbirajo in pripeljejo dvakrat, obakrat vsaj 20 kg (skupaj torej 40 kg).

Prosimo vas, da papir pripeljete zvezan ali v škatlah. Plastičnih vrečk, lesenih zabojčkov in podobnega ne moremo sprejeti.

Papirna akcija bo v torek, 28. 9. 2021 od 12.00 do 18.00.

Zabojnik bo na parkirišču že zjutraj, tako da lahko že prej papir pripeljete in ga zložite vanj.

Za sodelovanje se vam že vnaprej najlepše zahvaljujemo.