V petek, 15. oktobra, smo učenci in učiteljice naše šole, s ponosom gostili predstavnike Občine Bled: župana Janeza Fajfarja, Bojano Lukan, Francija Pavliča, ravnateljico naše šole Natašo Ahačič, upokojeno dolgoletno vodjo naše podružnice Meri Poklukar in predsednika KS Ribno Dušana Žnidaršiča. Povabili smo jih kar pred našo šolo, natančneje kar na cesto pred vhod. Seveda smo imeli za to res dober razlog. Pred vhodom v šolo in ob igrišču nas razveseljuje na novo urejena zelenica, kjer so že postavljeni temelji tudi za novo učilnico na prostem. Na teh mestih so, pred to ureditvijo, večkrat nastala samonikla parkirna mesta, katera smo tako “prestavili” na parkirišče nekaj metrov nižje. Otvoritev preureditve okolice so, s pesmicami in skeči, popestrili učenci prve triade ob pomoči njihovih učiteljic: Alenke, Blanke in Mete. Da pa je vse teklo kot je treba, so poskrbeli učenci recitacijskega krožka, ki jih je pripravila prav tako učiteljica Alenka. Otroški pevski zbor naše podružnice je, z zborovodkinjo Ireno,  zaokrožil program z lepimi, jesensko obarvanimi pesmimi, četrtošolka Tina pa s skladbico Jesenska na flavti. Gostje so z veseljem delili z nami svoje misli in nam izrekli lepe želje, za kar smo jim tudi hvaležni. Zahvaljujemo se še posebej Občini Bled, ki je preko javnega  razpisa za sofinanciranje “Priprave in izvedbe aktivnosti Evropskega tedna mobilnosti v letu 2021” omogočila izvedbo teh del.