KONCERT  “PRAZNIČNI ČAS”

Teden pred novoletnimi počitnicami smo začeli s pesmijo. Učenci pevskega zbora POŠ Ribno z mentorico Ireno so nam zopet pobožali dušo in srce.

Naj bo mraz in veter, naj bo zima, beli sneg,
rdeča lica, na saneh otroški smeh.
V srcu naj gori, dobra želja se rodi,
ko podamo si roke…
Sredi tedna je po naši šoli dišalo po piškotih, ki so jih spekli četrtošolci, Teater za vse je v goste pripeljal Škrata iz opere, v petek pa smo se najprej pridružili proslavi ob prihajajočih praznikih, ki so jo pripravili učenci in učiteljice na OŠ Bled, nato pa nadaljevali še z, javljanjem v živo, učencev našega Radia Strgavnik. Z učiteljico Anjo so pripravili zopet poučno zabavni program, v katerem sta sodelovali še, na flavti Tina in za klavirjem Valentina.  Hvala vsem za popestritev zadnjega dne v letu 2021. Preden smo se poslovili in si zaželeli samo lepo v novem letu, smo si, vsak razred po svoje, pripravili še rajalni del tega dne, kot se spodobi ob zaključku leta. Lepo smo zaključili leto. Naj bo tudi 2022 lepo, predvsem pa zdravo in uspešno, radosti polno.