Kar hitro je prišel zopet čas šolskih dni. Sprašujemo se, kaj nam bo novo šolsko leto spet novega in zanimivega prineslo. Še posebej pa prvi šolski dan z nestrpnostjo pričakujejo prvošolci. In so ga dočakali. V četrtek, 1. 9., ko so ostali šolarji že počasi zapuščali šolo, so se oni podali novim dogodivščinam naproti.

Prvi šolski dan smo tako na našo šolo sprejeli osem prvošolčkov, osem metuljčkov. Na sprejemu sta jih pozdravila ravnateljica blejske šole Nataša Ahačič, blejski župan Janez Fajfar ter vodja naše podružnice Meta Skumavec.  Razveselili so jih tudi drugošolci z igrico Trije metulji in petošolka Tina, ki jim je zaigrala na prečno flavto. Želimo jim, da bi se na naši šoli dobro počutili in  skupaj z učiteljico Alenko Čeh doživeli mnogo nepozabnih  šolskih dogodivščin.