Na naši šoli se zopet veselo podajamo na novoletne počitnice. Prejšnji četrtek smo se družili s starši naših učencev. Izdelovali smo okrasne venčke iz odpadnega materiala. Smo šola, ki si na vseh poteh prizadeva, da poskrbi za naravo.

Druženje smo pričeli s pesmijo in lepimi željami, ki jih je, prav za to priložnost, pripravil šolski pevski zborček z zborovodkinjo Ireno Kosmač. V goste smo povabili tudi gospo Meto Kenda, ki nam je nazorno pokazala, kako naj bi izdelali adventni venček, na kaj moramo biti pozorni, ko jih izdelujemo in simboliko samega izdelka. Pohvalila nas je, ker že znamo ločiti med adventnim in okrasnim venčkom.

Tako smo bili oboroženi z lepimi mislimi, pesmijo v ušesih in željo po ustvarjanju, tako da so ideje kar vrele na dan. Dokazali smo, da še tako vsakdanji odpadek lahko pride prav in pa, da človeška domišljija ne pozna meja.

Spet je bil za nami en lep, ustvarjalen večer, poln dobrih misli in želja.

Galerija.